Oyun Kutusu

Oyun Kutusu sizleri çok seviyor. Bu siteyi hiç unutmamak ve yeni eklenen oyunları oynamak için siteyi sık kullanılanlara ekleyin.

Oyun Oyunlar

En Güzel Oyunlar

Cuma, 31 Ekim 2014

Oyuncak


Oyun Ara


Güzel Oyunlar

Benten, Batman Oyunları, Uçak Oyunları, Kod adı Afacanlar, Bratz, Barbie, Bebek Oyunları, Cartoon Network, Yemek, Dora, Powerpuff Girls, Bugs Bunny, Avatar Oyunları, Nickelodeon, Örümcek Adam, Müzik

Avatar Oyunları

Bükücüler Çarpışması

Bükücüler Çarpışması Avatarın savaş oyunlarından biri daha. Bu oyunda aang katara toph gibi kahramanları seçebilirsiniz. Diğer avatar oyunları gibi oynanıyor. Fa (...)

Avatar Arena

Avatar Arena Avatar arena oyunu yön ve boşluk tuşuyla oynanıyor. Önce savaşçınızı oluşturun. Turnuvaya başlamak için tournament yazısına tıklayın. Her el (...)

Avatar Kaçış

Avatar Kaçış Avatar kaçış oyununda aang, katara ve toph gemide ve ateş krallığına götürülüyor. Süre bitmeden ordan kaçmalarına ayrdım etmelisin. Başlamak (...)

Avatar ve Anka Kralı Savaş

Avatar ve Anka Kralı Savaş Avatar ve anka kralı savaşıyor. Ateş ulusunun kralı yeni güçleriyle birlikte kendini anka kralı ilan etti ve avatar onu durduramazsa dünya y (...)

Avatar Ağaç Dikme

Avatar Ağaç Dikme Avatar ağaç dikme oyununda ateş kralı savaş makinalarıyla toprak krallığındaki tüm ormanları yok etmeye çalışıyor. Katara ile dumanlı sisle (...)

Avatar Futbol

Avatar Futbol Avatar futbol oyununu ister bilgisayarakarşı ister arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken gol yemeden karşı kaleye gol atma (...)

Avatar Kale

Avatar Kale Avatar kale oyunu 2 kişiyle de oynanabilen mükemmel bir oyun oyunda rakibinize size verilen silah araç gereçleri mancınık sayesinde karşı ta (...)


Fatal error: Call to undefined function bellek_alt() in /home/oyunkutu/oyunkutusu.org/etiket.php on line 140